fbpx

Designed by JK

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami:

NIP: 898 222 63 29

REGON: 366000166

+48 730 528 704

kontakt@grafoto.pl

Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać!

Zobacz
więcej

Rekomendowani przez Google


Jako Rekomendowany Fotograf Google możemy zamieścić gotowy spacer wirtualny w serwisie Google Street View dostępny z pozycji Map Google oraz wyszukiwarki Google. Dzięki temu wizytówka Google Twojego lokalu nabierze lepszej pozycji w sieci względem konkurencji.

Profesjonalny retusz niedoskonałości


W przypadku kiedy Twój lokal potrzebuje małej korekty. Oferujemy profesjonalny retusz: usuwanie przedmiotów, pęknięcia na ścianach, zamazywanie danych osobowych itp.

Wysokiej klasy sprzęt


W tworzeniu spacerów wirtualnych ważnym jest również odpowiedni sprzęt. Dzięki pełnoklatkowych matrycach o dużej czułości jesteśmy w stanie stworzyć zdjęcia o zachowaniu dużej szczegółowości oraz wiernie odwzorowanych kolorach. Dzięki odpowiedniem narzędziom jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie stworzyć wycieczkę wirtualną po Państwa lokalu.

Spersonalizowany layout dostosowany do wizerunku Twojej firmy


Masz zbudowaną tożsamość firmy? Dostosujemy spacer wirtualny pod tym kątem. Dodamy Twoje logo, użyjemy odpowiednich kolorów, czcionek, styli. Do wirtualnego spaceru możemy dodać również mapkę lokalu, osadzić filmy promocyjne, użyć plików audio oraz animacji. Dzięki temu spacer wirtualny będzie wyróżniał się i w pełni nawiązywał do charakteru Twojej firmy.

Darmowe miejsce na naszym serwerze


Jeżeli nie chcesz zamieszczać spaceru wirtualnego na swoim lub nie masz własnego serwera, oferujemy umieszczenie wycieczki wirtualnej na naszym serwerze bezpłatnie!

Jednorazowa płatność


Płatność za wykonanie wirtualnego spaceru jest jednorazowa po jego ukończeniu.
Nie obowiązuje tu żadna subskrypcja czy płatność cykliczna. Płacisz tylko raz po oddaniu gotowej wirtualnej wycieczki.

Technologia HDR


Na etapie fotografowania używamy techniki HDR, co oznacza naświetlanie matrycy w 3 różnych odstępach czasowych, dzięki czemu możemy uzyskać dużą rozpiętość tonalną. W edycji zdjęć scalamy 3 zdjęcia w różnych ekspozycjach, dzięki czemu możemy osiągnąć szczegółowe cienie ale również jasne partie zdjęcia będą pozbawione szumów.

Wirtualny spacer na stronie internetowej


Nasze wirtualne spacery eksportujemy tak, aby w pełni działały na wszystkich urządzeniach (od komputera stacjonarnego przez laptopa po urządzenia mobilne) na każdym systemie operacyjnym (Windows, Mac, Android, Linux). Najnowsza wersja języka HTML5 daje gwarancję, że wirtualne spacer zostanie poprawnie odczytany przez każdą przeglądarkę internetową.

Logo Twojej firmy w wirtualnym spacerze


W cenie wirtualnego spaceru możemy zamieścić logo Państwa firmy na „podłodze” panoramy. Dzięki temu odwiedzający nie będzie miał wątpliwości dokąd prowadzi i do kogo należy wycieczka wirtualna.

Synchronizacja z Facebook


Nasze zdjęcia sferyczny przygotowujemy, rownież pod kątem opublikowania ich na Facebooku. Proszę się nie martwić na pewno podpowiemy jak dodać spacer wirtualny lub zdjęcie sferyczne na ten portal.

Prezent


Każdy klient, który skorzysta z naszych usług otrzyma prezent:)

Zobacz nasze realizacje